środa, 23 kwietnia 2014

Age of Wonders. Walka konceptowa na Digarcie.

Popełniło mi się projekt razy na bitwę konceptową na Digarcie. Aż przypomniały mi się czasy z liceum, kiedy ze znajomą na religii rysowałyśmy wojowników fantasy.

Zadanie polegało na stworzeniu czterech postaci dla dowolnie wybranej przez siebie rasy w klimacie Age of Wonders. Żeby mieć jakieś wyobrażenie o grze zajrzałam nawet na kanał RockAlone. W moim wypadku padło na harpie. Postanowiłam oprzeć projekt na barwach komplementarnych (czerwień i cyjan), przy okazji mojego zgłębiania tajemnic kolorów. Jak zwykle masę rzeczy mam ochotę poprawić, ale jest już na to za późno, termin nadsyłania prac minął.

O ile dobrze rozumiem zasady tej bitwy, ok. 7 kwietnia ma pojawić się głosowanie wstępnie wyselekcjonowanych prac. Poziom bitwy jest naprawdę wysoki i liczba prac całkiem spora, więc trudno nastawiać się na wygraną (są nagrody rzeczowe).

2 komentarze:

  1. Bardzo dobra praca:) Robisz niezłą grafikę. Jak zaczynałeś się uczyć? Bardzo mnie to interesuje, bo sama zaczynam bawić się grafiką. Jakbyś miał czas to zajrzyj na bloga i ocen moje rysunki. Zawsze przyda się opinia doświadczonego kolegi. Pozdrawiam!

    floweryelephant.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  2. Fantastyczne grafiki :) Chociaż osobiście nie przepadam za fantasy :)

    OdpowiedzUsuń